Váš úsměv neodpovídá vašim představám o dokonalosti? Chtěli byste mít zářivý úsměv a dokonale čisté bílé zuby? Domácí péče http://mu.kutnahora.cz/mu/odbor-pamatkove-pece-skolstvi-a-kultury o zuby v podobě jejich čištění klasickým nebo mezizubním kartáčkem či zubní nití a používání ústní vody bohužel nestačí k dokonale vyčištěným a krásným zubům. Udělejte pro váš úsměv ještě něco víc a navštěvujte pravidelně dentálního hygienistu, který vám vykouzlí krásnější úsměv.
Holdujete často černému čaji nebo vínu? Pak se možná potýkáte s pigmentací vašeho chrupu, které vám nejspíš na úsměvu nepřidá. Nebo vás trápí nevzhledně vypadající zubní kámen? Tuto pigmentaci a zubní kámen bohužel samotným čištěním doma neodstraníte a je v takových případech nutné se obrátit na specialisty, kteří se postarají o odstranění pigmentace a zubního kamene.
Začněte se starat lépe o váš chrup ještě dnes. Objednejte se na dentální hygienu v Liberci 2kdent a věnujte svůj čas profesionální péči o váš chrup. Dojde k důkladnému odstranění nevzhledného zubního plaku, kamene a pigmentace, která vzniká častým pitím čaje nebo vína, což způsobuje nehezké zbarvení chrupu. Díky tomu tak bude váš úsměv zářivější a zuby čistější.zubní ordinace
Pouhé domácí čištění kartáčkem nestačí
Pokud vám není lhostejný stav vašeho chrupu a nespokojíte se se zažloutlými zuby nebo pigmentovými skvrnami či zubním kamenem, dopřejte jim kvalitnější a odbornou péči v zubní ordinaci. Nespoléhejte jen na domácí péči a čištění zubů klasickým zubním kartáčkem. Dopřejte vašemu chrupu pravidelnou a opravdu profesionální péči, kterou si zaslouží, protože zuby máte přece jen jedny, a tak je potřeba se o ně dobře starat.
Investujte svůj čas a penízedo lepší péče o váš chrup, navštěvujte pravidelně ordinaci dentálního hygienisty, abyste si mohli užívat svůj krásný a dokonalý úsměv, který budou zdobit zoubky jako perličky.