Letošní sezóna mnohé z nás přiměje z mnoha důvodů změnit svoje plány a představy o způsobu naší dovolené. Možná bude poněkud kratší než ty předešlé, ale o to více budeme intenzivněji vnímat, že si ji můžeme užít společně ve zdraví se svými blízkými přímo v některém ze zajímavých míst třeba právě v tuzemsku. Jedním z takových krásných koutů Čech je například původně královské město Loket nad Ohří se svou dominantou gotického hradu, vypínajícího se majestátně na ostrohu poblíž řeky Ohře, která je rájem pro vodáky.Městečko je známo i svojí výrobou porcelánu, jejíž historie sahá do roku 1811, kdy zde byla objevena ložiska kaolinu. Na své si zde přijdou i milovníci cyklistiky, pro něž je zde vybudována cyklostezka vedoucí do Karlových Varů. Zdejší příroda nabízí ale i pěší vyžití, zejména v trasách podél meandrů krásné čisté řeky s mnohočetnými splavy. Tyto krásy jistě nestihnete shlédnout za jeden den, a proto využijte příjemné a stylové ubytování v našem penzionu, jenž je zasazen nejenom do historické budovy, ale současně stojí přímo ve starém jádru města na dohled majestátního hradu, který je přístupný po celý rok, disponuje expozicí porcelánu a odehrávají ze zde zajímavé historické slavnosti. Naše zařízení poskytuje pohodlné dvou lůžkové pokoje se sociálním zařízením, připojením na wifi a možností bohaté kontinentální snídaně. Rádi vám také poskytneme prostor pro případné uschování kol. Záběr na řeku protékající lesem
Příjemné posezení poskytuje naše nově otevřená italská pizzerie, nabízející vynikající italskou kuchyni, vína i destiláty pocházející z této oblasti.

Dopřejte si dovolenou podle Vašich představ. Užijte si ve dvojici, nebo s přáteli, či kolegy odpočinek, zábavu i poznávání zajímavostí v místě úpatí Slavkovského lesa, které je protkáno historií a krásami přírody.