Jste-li studentem jakékoliv školy, určitě vám tato situace přijde povědomá: Je vlahý večer a vy máte jistě něco jiného na práci, než se drtit zapeklité vzorečky na chemii. Ovšem strašák zítřejší zkoušky je silný a vás přece jenom donutí sednout k nudné učebnici. Co kdyby ale existoval snadnější způsob, jak se připravit na nepříjemnou examinaci a přitom ušetřit mnoho času než biflováním.

Pokud zadáte do Googlu pojem „Hodinky s tahákem“ zobrazí se vám stránka nabízející modely hodinek RXO. Tyto hodinky se tvarem nijak neliší od svých obyčejných kolegů. Ovšem tajemství se skrývá uvnitř. Tyto hodinky obsahují software, který umožňuje z počítače, přes jednoduchý program, nahrát do paměti hodinek jakýkoliv text, nebo obrázek. Hodinky pak umožňují zobrazení textu, nebo případného obrázku. Tento vynález je opravdový pokrok v „tahákování“. Hodinky se dodávají s diskrétním zatmaveným sklíčkem, takže nikdo kromě vás nemá šanci vidět nahraný text. Další vymožeností je nouzové tlačítko.

Pokud vyučující pojme podezření a přiblíží se k Vám, jednoduchým stlačením příslušného tlačítka schováte text a na obrazovce se objeví obyčejný ukazatel času. Vše je absolutně bezpečné. Pokud vyučující nezmáčkne správné tlačítko po dobu 7 vteřin, hodinky se budou stále tvářit jako obyčejná časomíra. Věřte, že za 11 hodin, které hodinky v provozu ustojí, napíšete jakýkoliv test bez problémů. Vybité hodinky snadno nabijete přes USB kabel vložený do PC.

Tahák ovšem není jednou funkcí, které hodinky zvládají. Můžete dokonce i nahrát hudbu ve formátu mp3 a poslouchat přes sluchátka hudbu. Paměťová kapacita (až 8 gigabite) vám dovolí k nahranému textu přidat i nějaké to album oblíbené skupiny.
Závěrem je nutné zmínit cenu. Obvykle se pohybuje nad 2000 Kč. Avšak, sami uznáte že vás volný čas je k nezaplacení.
Přeji mnoho úspěšných testů.