Jak roky plynou, stárnete nejen vy, ale i všechno, co se ve vašem domově nachází. Nejsou to pouze hmotné věci, ale i styl, ve kterém ho máte zařízený a časem se i vy dopracujete k tomu, že je nutné ho zmodernizovat. Oživit váš dosavadní domov můžete hlavně tak, že vyměníte nábytek za větší, modernější a praktičtější. A je to v první řadě šatní skříň, kterou byste měli začít.
vestavěná skříň

Skříň je potřebná v každé domácnosti

Žádná rodina se neobejde bez úložného prostoru. Stejně tak se neobejde ani žádná rodina bez několika věcí, které je nutné uložit tak, abyste doma neměli chaos a nepořádek. Vestavěné skříně jsou v současnosti neuvěřitelně „in“ a patří do skupiny skříní, které si najdou uplatnění v každém domově.
I díky tomu, že jsou udělané na míru vašemu domovu a prostoru v něm, se vám nestane, že vám bude nějaký kousek vyčnívat nebo překážet ve vašem pohybu.A co je rovněž nepřehlédnutelné je to, že jsou svým designem dobové a stylové.

Najdou si uplatnění i ve vašem koutě domova

Možná nemáte v domácnosti pouze volnou zeď, kam byste ji nejraději umístili. Právě z toho důvodu je sestavení na míru tou nejlepší volbou, pro kterou byste se měli rozhodnout. Žádný prostor není pro zkušené pracovníky firmy Sten problémový a poradí si i s rohovým typem vestavěných skříní nebo jiným návrhem, který jim předložíte.
skříň v koupelně

Konzultace a úprava vašich představ k dokonalosti

Ještě předtím, než se pro tuto možnost rozhodnete, můžeme vám poskytnout 3D návrh, který bude odpovídat vašim představám a stejně tak i možnostem, které v prostoru domova máte.
Společně s návrhem vám připravíme i cenový rozpočet, který je pro všechny zákazníky rozhodující a je důležité ho znát ještě před samotným výsledkem.
Neváhejte se i vy svěřit do péče profesionálů a vybrat si ze sortimentu dřeva, barevného odstínu, ale i stylu takovou skříň, který by vám domov zútulnila a nabídla hodně úložného prostoru, který potřebujete pro uskladnění vašich věcí.