Možná i vy patříte k lidem, kteří mají zápis v registru, ani o tom nemají tušení. Možná ho máte, a nikdy vám to nevadilo. Vadit vám to s největší pravděpodobností začne až v situaci, kdy budete chtít půjčku. I když to záleží na tom, kam se pro ni obrátíte.kalkulačka a bankovky – detail
Máte záznam v registru? Pak na půjčku v klasické bance můžete zapomenout. V tomto si banky celou věc značně ulehčují – nezkoumají, proč daný klient zápis v registru získal – automaticky každého se zápisem v registru vyřadí ze hry.
V nebankovní společnosti se k vám budou chovat lépe. Zápis v registru tam vadit nemusí. V každém případě byste měli počítat s tím, že i když požádáte o hypotéku bez registru, tak si vaše registry prověří. Je to povinnost každého poskytovatele půjček, a je to v zásadě dobře – kdyby půjčku získal někdo, kdo ji nebude schopen splácet, poškodilo by to nejen věřitele, ale v první řadě především samotného dlužníka.
A podobně to v nebankovních společnostech chodí i v případech, kdy jde o bonitu žadatele. I nižší bonitu je možné tolerovat, pokud bude zřejmé, že žadatel svým závazkům v budoucnosti bez potíží dostojí.euro mince seřazené podle hodnoty

Jak se to tedy má s hypotékou bez registru?

Hypotéka bez registru od Hypotéky bez registru vás nebude zbytečně zatěžovat. Poskytovatel půjčky si vaše registry prověří, a když zjistí, že máte záznam zanedbatelného významu, anebo větší záznam, který ovšem vaši schopnost splácet půjčku nijak neovlivňuje, můžete se těšit na kladné vyřízení žádosti.
Jak je tedy vidět, tak drobné prohřešky z minulosti v tomto případě nehrají příliš velkou roli. Pokud jsou zanedbatelné, nijak se na vaší půjčce neodrazí. Jestliže jsou větší, pak byste měli počítat s vyšší úrokovou mírou. A to je vše – nic horšího, než vyšší úroky vás kvůli záznamu v registru nepotká.
Takže jestliže máte po ruce vhodnou záruku v podobě nemovitosti, není nad čím váhat – můžete se těšit na rychlé peníze.