Často se Vám stává, že potřebujete tužku i v autě nebo třeba v kuchyni a poslední dobou vnímáte, že na taková místa přijdou většinou reklamní předměty? Proč si tedy i pro svou firmu nenechat vyrobit něco podobného? Zvlášť u propisek je skvělé, že jsou potřeba prakticky všude. Všichni si tak všimnou Vašeho loga či názvu firmy a budete u lidí v povědomí.Černá propiska
Ať už poskytujete služby nebo se věnujete prodeji nějakých produktů, určitě to není krok vedle. Při schůzce s klientem či zákazníkem můžete darovat nějakou drobnost, která Vás vystihuje a bude se tak snadno a rychle šířit jméno Vaší firmy.
Doporučujeme vyzkoušet již zmiňované reklamní propisky s potiskem, protože se jedná o skvělý artikl a jeho nabídka je opravdu rozmanitá. Kromě jiného se jedná také o poměrně malou investici do reklamy a propagace firmy. Ať už chcete klasické propisovačky nebo jen obyčejné tužky, máme rozhodně co nabídnout. Dále jsou v sortimentu k dispozici také pastelky, kovové tužky, různé psací sady, krabičky i penály, zvýrazňovače a mnoho dalšího. Stačí se jen rozhodnout, co přesně by Vás mělo prezentovat.Barevné propisky

Najdeme pro vás nejlepší produkt

Pokud hledáte na našich stránkách to pravé ořechové, a nedaří se Vám to, neváhejte se na nás obrátit. Stačí napsat poptávku na náš email nebo zavolat, a my pro Vás najdeme vhodný produkt dle Vašeho rozpočtu.
Lidé si nejčastěji volí ABS plast jako materiál pro své reklamní předměty, protože se jedná o levný materiál, který je ovšem příjemný na dotek. Pokud byste ovšem chtěli ještě něco levnějšího, pak by pro Vás byly ideální dřevěné tužky, které mají nejnižší cenu a přeci umí mnohé zákazníky oslovit.

Reklamní předměty a přeci osloví

V nabídce se nachází také luxusní pera a rollery, které je možno dodat i v dárkových krabičkách a můžete je dát například významnějším klientům, kteří budou jistě potěšeni.