Nadcházející dny podzimu nabízejí stále mnoho možností a zážitků spojené s cestováním a poznáváním koutů naší země, které určitě stojí za návštěvu. Jedním z nich je oblast Pálavy a její dominanta, rozprostírající se na okraji Pavlovských vrchů, město Mikulov. Jeho vznik se datuje do počátků dvanáctého století a nalezneme zde mnoho historických památek. Dominantou je zámek, jenž patřil mimo jiné slavnému rodu Ditrichsteinů a zajímavá je i procházka po staré židovské čtvrti.

Sauna-interiér

K tomu, abyste mohli vychutnat všechny krásy tohoto města a jeho okolí, doporučujeme ubytování v Mikulově, kde se díky příjemným službám i přístupu personálu budete skutečně cítit jako doma! Kromě naší celoroční klasické nabídky pobytových balíčků si dovolujeme svým hostům zpestřit pobytový program o speciální akce jako je tradiční Svatomartinské posvícení, v jehož rámci jistě rádi navštívíte hotelový vinný sklep a ochutnáte svatomartinskou husu, kterou zapijete skvělým červeným mladým vínem. K dobré pohodě vám navíc zahraje cimbálová muzika. Jestliže se vám nepoštěstí zavítat sem na posvícenské oslavy, stejně tak se zde můžete pobavit o měsíc později, kdy v prosinci pořádáme adventní pobytové víkendy, během nichž se dokonce podíváte na vyhlášené vánoční trhy ve Vídni, projdete si historickou část Mikulova s průvodcem a mezi tím si třeba užijete zasloužený odpočinek v našem wellness centru.
Servírka stojící za barem
V ceně, která je pro tyto dva adventní víkendy více než příznivá, je samozřejmě zahrnuta i bohatá snídaně formou bufetu, malý praktický dárek, parkování a připojení k internetu.
Jestliže byste si přáli strávit poslední den letošního roku, i toto přání vám rádi splníme! Stačí vyplnit rezervační tabulku na našich stránkách a zjistit dostupnost vaší poptávky.

Vyberte si některý z námi nabízených pobytových balíčků a přijeďte si důkladně odpočinout a zbavit se starostí do Mikulova!