Padesát let je krásný věk. Značí totiž to, že jste vy nebo ten, kdo narozeniny slaví, přežili tak dlouhou dobu, abyste mohli nějaké padesáté narozeniny vůbec slavit – což je samo o sobě velký počin, byť se nám to zdát tak nemusí – a také to dokazuje ještě něco. Ještě nejste tak staří. Protože máte ještě půlku života před sebou. A co to znamená?velký nápis „Gratulace“ na bílém pozadí.jpg

Jen si vzpomeňte na všechny ty krásné vzpomínky, momenty, radosti a strasti, dobrodružství a napjaté situace, klidné večery u televize nebo třeba s knihou, nebo když jste pozorovali oblohu. A teď si uvědomte, co všechno ještě zažijete v té druhé půlce. Je bláhové tvrdit, že už je někdo za zenitem nebo že už patří do starého železa – vůbec ne. Právě naopak.

  1. Děti už dospívají nebo jsou dospělé natolik, aby se staraly samy o sebe. Máte již více času pro sebe, pro své koníčky, pro práci, která vás jistě naplňuje. To všechno máte nyní na dlani. Můžete si zkrátka dělat „zase“ co jen chcete.
  2. Končící povinnosti v práci. Pracovali jste dlouhých třicet pět let či nějak podobně. Chystáte se pomalu na důchod, život je dobrý.

Samozřejmě k tomuto věku patří i negativa, ovšem všechno se dá řešit a všechno se dá změnit, jen se musí chtít.
krabička s dárkem s bílo-modrou šerpou na okraji.jpg
Každopádně dnes se bavíme o dárcích. Takže jaký by vlastně měl být dárek k 50 narozeninám ManBoxeo? Měl by být bezesporu něčím zvláštním, speciálním. Něco, co jen tak někdo nedostane ke každým narozeninám. Musí to vyjadřovat vůli a sílu člověka, stejně tak jako to musí vyjadřovat úctu a respekt a zkrátka dík za to, že je tu ten člověk s vámi takovou dobu. Přesně proto se můžete podívat na naše webové stránky, protože tam najdete to nejlepší, co se jen dá sehnat pro takové události. Máme opravdu široký sortiment, který je plný ztřeštěností, ale také milých i užitečných předmětů, které potěší srdce i mysl. Hlavní je, že si na daného člověka vzpomenete a ukážete mu, jak jste strašně rádi za to, že tu s vámi celou tu dlouhou cestu byl.