Snažíme se vyhovět opravdu všem našim zákazníkům a chápeme, že někdy může být oprava či nová koupě vířivky opravdu nákladná. Přesně proto jsme sestavili náš ceník tak, aby odpovídal aktuálnímu stavu na trhu a zároveň, aby byl schopen vejít se do rozpočtu co možná největšího počtu lidí. Naše hodinová sazba za technické práce se pohybuje v hodnotě 460 kč, což je v porovnání s jinými servisy opravdu málo a myslíme si tak, že jsme schopni přiblížit naši cenovou hranici i těm méně majetnějším klientům, kteří potřebují spravit své vířivky.kreslený obrázek koupajících se lidí ve vířivce

Přesně proto jsme sestavovali náš ceník Servis vířivých van, aby byl dostupný pro co možná nejširší skupinu našich zákazníků.

Nabízíme naše služby po celé České republice, ať už se nacházíte v Praze či v okolí nebo i na Moravě či v jiných částech Čech. Jsme schopni dojet a nabídnout naše prémiové služby také na Slovensku, kde jsme schopni dojet. Cena takového výjezdu se poté určuje dle počtu najetých kilometrů, což je zcela standardní cena pro všechny poskytovatele těchto služeb.

To jsou ovšem příklady. Vždycky je třeba, abyste si byli stoprocentně jisti, kolik vlastně ve finále zaplatíte, zavolat na naši firmu a my vám obratem uvedeme přesnou kalkulaci a výsledek kalkulace vaší ceny.žlutý lísteček s nápisem „cena“ na zdi

S námi si platíte nejen skvělé služby, ale zároveň kvalitu odvedené práce, kterou vám tak, jako my, nemůže garantovat žádná jiná firma na českém trhu. Jsme ochotni vyjít vstříc vašim individuálním požadavkům. Budeme rádi, pokud si vyberete zrovna nás, v našem balíčku služeb je také nonstop pohotovost, která je ideální právě pro akutní případy, kdy vířivka opravdu nedopadla dobře. Naše práce nás baví, o tom se můžete přesvědčit z recenzí našich mnoha spokojených zákazníků, kteří nás opakovaně oslovují o servis vířivek. Určitě se nezapomeňte podívat na náš ceník, abyste měli alespoň obraz o ceně a zavolejte nám s vaším požadavkem, určitě se domluvíme.