Postavíme vám dům, který bude energeticky nenáročný
Všichni, kteří by chtěli mít svůj vlastní dům, musí mít dnes dostatečné finance, protože domy jsou poměrně nápadnou záležitostí. Výstavbě rodinných domů příliš nepomáhá ani vysoká byrokratická zátěž, protože máme spoustu předpisů, které určují, co všechno musí novostavby splňovat, aby mohly být zkolaudovány. To pro mnoho lidí zavírá cestu k vlastnímu domu. My vám dokážeme pomoct, abyste i vy mohli bydlet ve svém.

novostavba s patrem

Nabízíme vám servis od základu po střechu
Ně každý zvládne dům postavit sám, a pro mnoho lidí je nepřekonatelné i stavební řízení. My vás v něm můžeme zastoupit, a povolen pro vás získáme. Pokud máte pozemek, o všem ostatní se postaráme my. Vy si můžete vybrat zděnou stavbu či dřevostavbu. Klienti častěji vybírají dřevostavby, protože jsou rychleji postavené a o něco levnější. Dnes lidé musí šetřit kde se dá, a proto je o dřevostavby větší zájem.

novostavba bungalovu

Projektů máme několik
Rozhodli jste se, že si dům necháte postavit? Vyberte si některý z typových projektů, které jsme připravili, a které stavíme. Pokud vás žádný neosloví, připravíme vám individuální projekt, který bude vytvořen na míru vašim představám. Každý dům je vybavený tepelným čerpadlem a solárními panely, takže vaše energetická soběstačnost bude zase o něco vyšší. Velmi oblíbeným typem stavby je
bungalov 4+1 Enerdomy. Bungalovy se staví velmi často, protože jde zpravidla o přízemní domy – ne každému se chce denně několikrát chodit do schodů, a natož v důchodu. Myslete na svoje klouby a pořiďte si bydlení, které bude příjemné na užívání. Naše domy vám postavíme od základů až po střechu. Stavba probíhá na klíč, což znamená, že si vyberete dům z naší nabídky, a jen si počkáte, než vám od něj předáme klíče. Víme, že chcete bydlet co nejdříve, a pokud si vyberete dřevostavbu, nebudete čekat dlouho.