Jednou z prvních věcí, která je vštěpována do hlavy všem, kdo používají nějaké vozidlo, je zásada, že se nesmí řídit pod vlivem alkoholu. Ten totiž ovlivňuje člověka, a to natolik zásadně, že se jízda pod jeho vlivem rovná nemalému riziku.
Vědí to všichni. Ovšem leckdo se tím neřídí, o čemž svědčí černé kroniky. Kolik jenom lidí mohlo dosud být mezi námi! Kolik jich jenom nemuselo utrpět zranění nebo hmotné škody! Prostě je hodně lidí, na jejichž osudech se alkohol za volantem https://www.autoweb.cz/4-tipy-jak-si-poradit-s-unavou-za-volantem/ podepsal.kolona taxíků
A tak je zkrátka moudré stát si za tím, že alkohol za volant nepatří. Jenže co když někdo popije a až poté mu dojde, že má vlastně ještě někam odjet? Že prostě musí usednout za volant?
Rozum velí pustit podobné myšlenky z hlavy. Jenže co když by to přineslo dost možná i nemalé komplikace? Co když člověka i s jeho autem někde nezbytně čekají?
Pokud se něco podobného stane v naší metropoli, není naštěstí vůbec nic ztraceno. Zde se totiž zajišťuje profesionální a stoprocentně spolehlivý odvoz vozu Praha Convoy. Což je služba spočívající v tom, že odvezou klienta, který se s nimi domluví, na místo určení jeho vlastním autem. Člověk tak může popít, pak jednoduše zvednout sluchátko, domluvit se a je to.auta v koloně
Ve stanovený čas přijedou dva řidiči, z nichž jeden nasedne do zákazníkova vozu a odveze tento i s jeho majitelem tam, kam má, zatímco ten druhý je ve služebním voze následuje, aby nakonec svého kolegu opět vyzvedl a odvezl zpět do podniku.
Díky těmto se tak lze pohybovat po Praze vlastním motorovým vozidlem i v podroušeném stavu, a to zcela bez jakéhokoliv rizika. Nic se tak nemůže stát, protože jsou takoví profesionální řidiči mistry svého oboru. A navíc jsou střízliví. A odvedou tak práci, k níž neexistuje alternativa.
Totiž jedna alternativa existuje. Ale nejednou končí za mřížemi, na záchytce, v nemocnici nebo rovnou na hřbitově. A o to přece nikdo nestojí.