Jistě nelze pochybovat o tom, že pořízení rodinného domu a jeho následného zařízení je finančně značně vyčerpávající, a ne každý má tak možnost zrealizovat svůj sen. Domníváte se proto, že hypotéka je pro vás jediným nevyhnutelným řešením? Takováto vyhlídka pravděpodobně neláká nikoho z nás. Představa nutnosti každoměsíčního splácení mnohé svazuje a přidává tíživý pocit. Existuje však efektivní alternativa, která nabízí veškeré benefity zděného domu, a navíc je finančně velmi příznivá.
luxusní pokoj.jpg
Řeč je o mobilních domech, jež získávají na popularitě i v našich zeměpisných šířkách. Díky pokroku dnešní doby je i takovýto způsob bydlení plně moderní a dostačující. Rozhodně se není zapotřebí obávat, že by jeho obyvatelé byli o cokoliv ochuzeni, spíše naopak. Jde o zcela ideální bydlení pro až čtyřčlennou rodinu, přičemž k dispozici je veškeré nezbytné vybavení. Minimálně do začátku vaší společné cesty životem jde o ideální řešení, jak vyřešit otázku bydlení.
mobilní dům hymer.jpg
Výhody přitom znějí přesvědčivě:

· nízká pořizovací cena a rychlé vyřízení celé záležitosti, nemusíte tedy dlouze čekat a bydlet můžete prakticky okamžitě
· dlouhá životnost obydlí bez nutnosti nákladné péče
· plná výbava
· bez nutnosti stavebního povolení
· vysoká mobilita – ideální i jako sezónní bydlení

Mobilní domy jsou k dispozici v mnoha variantách, zvážit tak můžete své nároky na rozměry či výbavu a vzhled. Moderní prototypy jsou přitom vyráběny s ohledem na současné trendy v oblasti bydlení a bytového designu, a to nejen v užitých tvarech a materiálech.

Jak již bylo zmiňováno, nemusíte se obávat, že by váš mobilní dům postrádal nějakou důležitou část výbavy, každý model má k dispozici:

· kuchyni
· koupelnu a toaletu
· topení a elektrické osvětlení
· ohřívač vody
· vnější opláštění, okapy a svody a další
dveře s klíčemi.jpg
Mobilní dům přitom můžete plně přizpůsobit vašim požadavkům, případně si jej nechat navrhnout na míru.