Pořídit si pohovku není nic složitého a rozhodně s ní nešlápnete vedle. Pohovka je neobyčejně příjemná a pohodlná sedací souprava, která je sice menší, ovšem to ji neubírá na kvalitě, vzhledu a praktických vlastnostech. Je menší než velké sedací soupravy a proto se skvěle hodí i do míst, kde často bojujeme s prostorem nebo nemáme navíc ani centimetr. Skvěle padne do jakéhokoliv obývacího pokoje. Jejich rozmanitost nezná mezí, a proto s nimi můžete vybavit moderní domácnost ale i skromný byteček zařízený podle staršího stylu.

bílý pokoj

Různobarevnost je další velkou výhodou stejně jako použití odlišných materiálů. Existují typy kožené, látkové, prošívané, jednobarevné nebo vícebarevné. Můžete mít s kytičkami, pruhy, dvěma nebo více barvami, s velkými polštáři nebo bez nich. Větší či menší i rozměr může být odlišný.

Příjemné sezení a pohodlné spaní, to je další užitečná vlastnost, kterou právě pohovky mají a která je v dnešním světě opravdu důležitá. Často usínáme doma na gauči, a proto bychom si měli pořizovat takový, na kterém se nám bude sladce usínat. To právě pohovka rozhodně splňuje. Usínání u televize bude příjemné, a pokud se v noci neproberete, abyste se přemístili do postele, tak Vám to ráno vůbec vadit nebude, protože budete příjemně vyspaní a odpočinutí.

gauč s polštáři

Hodí se do větších i menších místností

Skvěle s nimi vyplníte dětské pokoje, studentské místnosti, koleje, zkrátka se hodí všude tam, kam byste velkou sedací soupravu nemohli dát. Hodí se pro každodenní spaní a plně se přizpůsobí interiéru. Mohou mít úložný prostor nebo být rozkládací. Existuje jich nepřeberné množství, takže si stačí jenom vybrat. Vyberete si kombinaci krásně barevných motivů a různých vzorů. Nebo naopak můžete potěšit své oko jednobarevností, kterou doladíte ve velkém obývacím pokoji o jiné barvičky. Do větších místnostní klidně vlezou i dvě takové pohovky. Mohou být rohové nebo klasické.

pracovní gauč

Mnoho lidí, kteří bydlí v garsonkách a nemají možnost vlastní postele, si pořizují právě pohovku, která uspoří místo, je příjemná na sezení a úžasně se na ní leží a spí. Využijte všech kladných vlastností, které pohovka má a ta se Vám odvděčí hezkým designem a svou výjimečnou praktickou stránkou. Za super cenu můžete získat sedačku na sezení, kterou využijete přes den a na noc pohodlnou postel, na které se bude usínat jedna radost.