Jestliže se právě zamýšlíte nad tím, že byste potřebovali peníze na to, abyste konečně rekonstruovali svůj byt anebo se vyplatili z dluhů dříve, než zabřednete do dluhové spirály, tak se zamyslete nad tím, o jakou půjčku si požádáte. Konkrétně v těchto dvou případech by pro vás totiž mohlo být výhodné, kdybyste si vzali nebankovní americkou hypotéku. Možná už jste o ní něco slyšeli, a možná také ne.

maličká kasička

Každopádně nebankovní americká hypotéka je půjčka, která je bezúčelová. To je to hlavní slovo, které bychom měli dvakrát podtrhnout. U ostatních půjček, které bezúčelové nejsou tak musíte dokládat, že jste si za půjčené peníze skutečně pořídili to, co jste uvedli. Pokud tedy dáte bankovnímu úředníkovi na srozuměnou, že si potřebujete půjčit, abyste si koupili nové auto, tak posléze musíte doložit účty, že jste si toto auto skutečně pořídili. Což už v základu někomu může vadit – proč by měl dokládat, co se svými penězi bude dělat, když je poctivě splatí, že?

počítání peněz

Nicméně někomu to možná vadit nemusí, vždyť doložit kupní smlouvu na automobil není nic moc složitého. Každopádně pokud třeba rekonstruujete svůj byt, tak už to složité být může. Čeká vás přitom celá dlouhá řada prací a nákupů a představte si, že byste to všechno měli dokládat! To není nic příjemného. Ovšem existuje i druhá zmíněná situace, kdy je lepší vsadit na bezúčelovou půjčku. Když chcete půjčenými penězi splatit své dluhy, tak se pravděpodobně nejedná o nic, čím byste se chtěli někomu chlubit, a co byste chtěli nějak více rozmazávat. I v tomto případě se vám proto bezúčelová půjčka bude hodit. Jistě se vám však bude hodit i to, když si tuto výhodnou americkou hypotéku sjednáte u nebankovní společnosti. To bude zárukou toho, že se vyhnete celé dlouhé řadě komplikací a průtahů, které by vám v opačném případě způsobila klasická banka.