Oslavit velký den vašeho dítěte, které je opět o rok starší, byste měli se vší parádou, která velkolepé párty přísluší. Koupě dárku a pečení dortu však nejsou jedinými důležitými body, které byste si měli odškrtnout ze seznamu. Nesmíte zapomínat ani na to, že jeho den trvá 24 hodin a rozhodně ho nechce promarnit tím způsobem, že mu uděláte pouze menší oslavu v kruhu nejbližších a z pohodlí domova.narozeninový dort.jpg

  • Starší děti už mají větší nároky, a pokud jim chcete stačit, musíte vybrat i perfektní místo k tomu, jak jim dokázat, že víte, co je opravdu zábavné a šplhnete si tím i u jeho kamarádů.

Trampolíny jsou u dětí v kurzu

Myslíte si, že vaše dítě už ze skákání na kruhové trampolíně vyrostlo? Možná máte pravdu, ale to ještě neznamená, že se těmto atrakcím bude už navždy vyhýbat. Netradiční skákací prvky, které nalezete v trampolínovém parku, jakým je JumpPark, ho zcela uchvátí a oslavu narozenin Praha mu můžete zorganizovat přesně v tom duchu, který ho zajímá.

  • Co všechno může na jeho velké párty zažít?

Velkou předností tohoto parku je především obří prostor, kterým disponuje a tím pádem dokáže nabídnout dětem, ale i dospělým možnost k vyžití na celý dlouhý den.
Uspořádat narozeniny vašeho dítěte byste tady měli i z toho důvodu, že zde nalezete nespočet hracích prvků, při kterých budou všechny děti skákat a dovádět, protože to bude pro nich nové a neprobádané.

Sporty, se kterými se nikde jinde nesetká

V nabídce nalezete i mnoho netradičních, ale o to více zajímavých sportů, které vyžadují vaši koordinaci a odehrávají se rovněž při pohybu, jakým je skákání. Vyzkoušet si můžete jinou verzi basketbalu, 3D vybíjené nebostolního fotbalu.oslava narozenin.jpg

Posezení, které potěší všechny

V areálu vám nabízíme odpočinek v zóně, kde je pro vás připravena menší nabídka občerstvení, pití nebo možnost – dopřát si váš vlastní narozeninový dort, který na žádné oslavě chybět nesmí.
Všechno potřebné – tedy nejen zábavu, ale i místo k relaxu nalezete v parku, který je plný trampolín a děti ho milují.