Vadila vám vždy skutečnost, že je váš chrup křivý, a ne tolik pěkný, jak tomu je u jiných lidí? A začali jste se o to zajímat až po nějaké době, kdy jste žili s úsměvem, který netěšil ani vás a ani nikoho z vašeho okolí? Nezáleží na tom, kolik je vám let, protože ortodontickou léčbu můžete podstoupit v jakékoliv věku a bez ohledu na to, co na to řekne okolí.
Věřte, že mají v současnosti rovnátka Praha nesmírně kladný ohlas u všech lidí, kteří se jich rozhodli nosit a bez ostychu s nimi mluvit a žít několik pár let.model rovnátek

Klinika, léčba a výsledky – co je dobré vědět?

V první řadě je nutné zvolit si kliniku ortodoncie, která je známá a má pozitivní ohlas u lidí, kteří na ní podstoupili léčbu. PetrOtrho vám může nabídnout kvalitní služby, profesionální a lidský přístup a rovnátka, která si můžete vybrat dle vlastního uvážení. Je však dobré mít na paměti, že vám odborník může nabídnout i jinou variantu rovnátek, než která by byla vyhovující vám samotným.

  • Je proto nutné naslouchat radám a pokynům lékaře, který nejlépe ví, jak dosáhnout toho, aby byla léčba účinná a nejrychlejší.

Všichni, kteří se rozhodnou pro léčbu na nápravu křivého chrupu, se jednou setkají s výsledky, které jich ohromí. Předem však nelze tvrdit, jak dlouho bude trvat, až se dostaví. U každého je to jinak, ovšem počítejte s tím, že minimálně 2 roky jich nosit budete.

  • Co je ještě dobré mít na paměti je to, že dentální hygiena je klíčem k úspěchu, proto ji nesmíte vynechávat ani zanedbávat.

zubní ordinace

Nemějte deprese z toho, jak budete vypadat

Pokud se už pro léčbu rozhodnete, pravděpodobně to bude z toho důvodu, že se vám nelíbí to, jak vaše zuby vypadají. O nic horší to s rovnátky však nebude. Lidi ve vašem okolí si na nich zvyknou a vy rovněž. Nemějte proto hrůzu z toho, co si o vás lidi budou myslet, protože se setkáte pouze s pozitivními ohlasy, že jste se pro nich rozhodli a snažíte se něco prospěšného udělat pro vaše zdraví a lepší vzhled.