Ženy jsou známé tím, že o sebe dokážou a umí pečovat. Každá žena je ráda krásná a která říká, že ne, tak buď něco tají nebo neříká pravdu. To, co je na ženě vidět nejdříve a co zaujme každého muže, je její obličej. Pravda, většina mužů poté sklouzne pohledem trochu níže, ale obličej, a hlavně oči a úsměv je prvním, co nás na druhém zaujme a okouzlí. A když už hovoříme o obličeji, zajisté je žádoucí, aby i pleť byla bez poskvrnky, čistá, hebká, bez pupínků a jiných problémových partií.
pleťový krém s květy
A k tomu je zapotřebí nejen každodenní péče, která obsahuje pravidelně odlíčení a čištění pleti před spánkem, ale i vyčištění či použití pleťového tonika po probuzení. Je potřeba soustavného aplikování výživného krému pro naši pleť, ale i pravidelného používání pleťových masek.
pleťová maska ve skleněné doze
Jen si všimněte, jak po užití pleťové masky váš obličej září! Je plně hydratovaný, svěží, a dokonce se ztrácejí i drobné vrásky. Není ale účelem https://www.girltime.cz/pletove-masky/ pleťových masek vyzmizíkovat všechny vrásky, ani to nelze. Jen ty drobné, ty „hluboké“ k nám prostě patří a je dobré je přijmout. Žena je krásná, ačkoliv se jí ve tváři zračí i několik vrásek. A pakliže to bývají vrásky od smíchu, není třeba je řešit. Taková žena hýří optimismem a vráska sem, vráska tam. Úsměv je dar, pěstujte si tento dar. Ten, kdo se rád směje, vypadá mladší. A to proto, že úsměv zjemní vaše rysy a s ústy se usmívají i oči a obličej tak získává na sympatičnosti. Ostatní neřeší a nevidí vaše vrásky, ale váš příjemný kukuč. Takže nejen pleťová maska vás omladí!
Usmívejte se! A v pohodlí domova v klidu a tichosti si vyrobte pleťovou masku, která vyživí vaši pleť. Pokud se vám nechce míchat masku, zajděte do obchodu a vyberte si pleťovou masku, kterou uznáte za vhodné. Máte na výběr z hydratační, hloubkově čistící, masku, která dodává vlhkost pleti. Vybírejte uvážlivě a dávejte přednost přírodním certifikovaným výrobkům.