Žijeme ve společnosti, pro kterou byla strašnou spoustu let typická https://www.toprecepty.cz/clanky/334-typicka-jidla-a-speciality-ceske-kuchyne/ falešná morálka. Režim se tu choval naprosto amorálně, lidi pochopitelně v mnoha ohledech taky. Zavzpomínejte a určitě přijdete na celou řadu druhů ostudného chování, které nám byly a třeba i dodnes jsou vlastní. A na druhou stranu jsme si ve snaze zlepšit svoji reputaci počínali jenom rádoby morálně v otázkách erotiky. Ta u nás byla spoustu let prakticky zakázaná, a jestli se o ní někde mluvilo otevřeně a nahlas, pak jedině v podobě otázek manželského sexu, který tu byl od toho, aby byly zplozené děti, naše budoucnost.masírovaný muž
Zůstalo to v nás. A proto se spousta lidí v naší zemi ze setrvačnosti pořád naváží do všech údajných nemravností, které nějak souvisejí s nahotou. Někdy mají takoví lidé i pravdu, protože třeba pouliční prostituce je něco, co by tu skutečně být nemělo, co s sebou přináší třeba pohlavní choroby a co na sebe nabaluje různou kriminalitu. Ale co takové erotické masáže?
Erotické masáže jsou něco docela jiného. U těch nejde o žádnou hanebnost, která by se měla vymýtit. Ty jsou vlastně docela normální služba veřejnosti, která se liší od jiných způsobů podnikání vlastně jenom v tom, že se izoluje od veřejnosti a její účastníci jsou při tom nazí. A co je na tom? Odděleni od veřejnosti býváme někdy nazí všichni, a to doma dnes a denně, a to, co se odehrává v našich ložnicích a co se považuje za samozřejmost, obsahuje vlastně ještě víc nemravnosti než nějaká ta erotická masáž.masáž obrázek
To, co nabízí erotická masáž Praha 4 https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz, je vlastně slabý odvar manželského sexu, nedotaženého to konce. A to proto, že tady nedojde ke splynutí dvou těl, ale skutečně jenom k masáži, která se od té klasické liší vlastně jenom v tom, že dělá masírovanému dobře onakým způsobem a že jsou při tom ti dva bez oděvu.
A proč by si člověk nemohl dopřát takové uvolnění? Když mu to udělá dobře a přitom vůbec k ničemu mezi ním a masérkou nedojde?