Finanční oblast dnešního světa je nemalou a velmi důležitou součástí. Mnoho záležitostí se točí jen okolo peněz a bez nich už pohodlný život téměř není možný. Už od mala učíme zacházet s penězi, protože bez těchto dovedností není možné v dospělosti obstát. Snad každý se dostal do situace, že si musel půjčit peníze, ať už na nový dům, auto nebo na rozjezd nové firmy. Většina z nás hledá pomoc mezi různými bankami, ale tam cesta není vždy jednoduchá. Podmínky pro získání americké hypotéky jsou totiž velmi přísné, a ne každý je splňuje. Někdy tak stačí jedna nezaplacená splátka nebo jakákoli jiná šmouha v registru a už se Vám hypotéky nedostane.

peníze

Pro takové případy jsou řešení americké hypotéky od FAHD. Jejich přístup je individuální a možnosti, které nabízí jsou k využití pro každého. Takže nevadí například ani exekuční řízení nebo záznam v bankovním či nebankovním registru. Dále mají půjčky, které FAHD nabízí několik výhod. Nebankovní hypotéky jsou nabízeny až do 70 % z odhadu nemovitosti. Splatnost se pohybuje od 1 roku až do 30 let. Úroková míra je náklad, který hradíte za úvěr. Ta je již od 3 % ročně, to znamená srovnatelný s většinou bankovních nabídek, v některých případech i lepší. Navíc máte možnost kdykoliv úvěr splatit bez sankcí. Nejsou vyžadovány žádné poplatky a platby předem.

americká hypotéka

Nebudete muset hradit ani analýzu své bonity nebo nutný odhad nemovitosti, aby bylo možné posouzení zástavy. Celá cesta je navíc poměrně jednoduchá. Prvním krokem může být vyplnění online formuláře na webových stránkách. Dále Vás už jen kontaktuje specialista, se kterým si dohodnete podklady, které je nutné dodat. Po poskytnutí těchto materiálů je možné najít řešení už do 24 hodin. Nyní už můžete začít své podnikání nebo stavbu vysněného domova s vědomím, že Vaše finanční záležitosti jsou v naprostém pořádku a bezpečí.