Představte si, jak by to bylo parádní, kdybyste se konečně mohli přestat mačkat v malém podnájmu s lidmi, se kterými vlastně ani nechcete trávit svůj čas. Představte si, jak by to bylo skvělé, kdybyste nemuseli v bance prosit o předraženou hypotéku, která i přes to, že je nevýhodná, tak stále není vaše. Představte si, že byste konečně mohli hodit za hlavu všechno to trápení s bydlením a přestěhovat se mezi své vlastní stěny.adventní věnec, welcome cedule
A teď si představte, že to není žádný problém – pokud si koupíte celoroční mobilní dům od Top-mobilnídomy.cz!
Možná vás trochu děsí název takového bydlení. Ale není se čeho bát, nebudete žít v žádném přívěsu ani maringotce, ale v plnohodnotné bytové jednotce, která bude možná trochu menší, ale bude celá jen a jen vaše.

Mobilheimy se v ničem neliší od běžného menšího bytu. To znamená, že jsou možná malé, ale jen ve srovnání s klasickou stavbou, třeba s bungalovem. Ovšem pokud je budete srovnávat s průměrným bytem v panelovém domě, nic vám v nich chybět nebude, ani to místo. Vždyť v Praze se za milióny prodávají mnohem menší bytové jednotky. Ba co víc, vy nebudete mít jen vlastní byt, vy budete mít vlastní stavbu na soukromém pozemku, což znamená, že už vás nikdy nebudou obtěžovat sousedi hlukem za stěnou, a vy nebudete obtěžovat je.brýle, blok, klíče od domova
Konečně si budete moc splnit svůj velký sen o vlastním bydlení, a třeba si i pořídit malou zahrádku, ovocné stromy anebo třeba terasu a bazén. Ovšem pokud nemáte peníze na rozdávání a nemůžete si dovolit ani pár vlastních metrů čtverečních pro usazení stavby, můžete si je pronajmout.
Skvěle bydlet tak můžete již za jeden milión korun, případně i za méně peněz.
Není divu, že jsou mobilheimy mezi lidmi tak oblíbené, a to nejen k celoročnímu bydlení, ale také k sezónní rekreaci. Za tak výhodnou cenu totiž běžně neseženete ani malou chatu.