Marketing je důležitou součástí strategie a pomáhá rozšířit jméno firmy do širšího povědomí veřejnosti. Způsobů, jak toho docílit, je hned několik a patří mezi ně i propagační materiály, které lze publikovat v televizi na internetu nebo pomocí tiskovin. Poslední zmiňovanou možnost nabízí naše společnost, která se dlouhodobě věnuje tisku letáků a nabízí tak spojení vysoké kvality i výhodných nákladů. Dále u nás také naleznete i široký výběr dostupných materiálů a vytvoříte si tak letáky podle vašich potřeb.

 
Výhody našich služeb:
·         Výhodná cena
·         Precizní kvalita
·         Doprava zdarma nad 2000 Kč
·         Široký výběr dostupných materiálů
·         Rychlé vyřízení i následná realizace
 
Mnoho velikostí i dostupných materiálů
Jak již bylo zmíněno, nabízíme našim klientům velký výběr dostupných materiálů. To ale není vše, protože nabízíme i mnoho velikostí, které následují potřeby klientů a vytváří tak ideální reklamní nástroj pro propagaci společnosti. Díky precizním materiálům si naše letáky zachovají svou barvu i po dlouhou dobu a osloví tak zákazníka již na první pohled. Zároveň nabídnou i nezbytnou pevnost a lze je tak snadno převážet, rozdávat i vhazovat do poštovních schránek. 

 
Zadání objednávky
Zadání objednávky je stejně důležité jako samotné provedení a mělo by být přehledné, časově nenáročné a s mnoho funkcemi. Formulář dostupný na https://www.eprinting.cz/tisk/letaky/ tyto vlastnosti splňuje a jeho vyplnění Vám zabere jen několik málo minut. Vybrat si v něm můžete ze všech nabízených materiálů, ale i předvolených počtů, které Vám vyplnění výrazně usnadní. Po vyplnění se Vám automaticky objeví i možné slevy, cena dopravy a čas potřebný pro zpracování a tisk.