Suchý zip je úžasným vynálezem minulého století, který Vám hodně usnadní práci. Nejenže pomáhá malým dětem při obouvání bot, než se naučí šněrovat tkaničky, ale hlavně jej můžete použít tam, kde se Vám nehodí knoflíky, cvoky či nýtky nebo jiný spojovací materiál. Tato skvělá pomůcka k sobě pevně připevní dvě části celku a spojí je naprosto dokonale. Jednoduše se s ní pracuje. Lehce se s ní zapíná a zase odepíná. Lze ji použít na oblečení, povlaky na polštáře či na kabelku a spoustu dalších bytových či módních doplňků a dokonce i různých druhů hraček a her pro vaše děti jako je třeba bezpečnější verze šipek a tak dále.

bota

Suchý zip se skládá ze dvou částí. Jedna vrstva je vyrobena z textilie s jemnými vlákny a druhá je pokryta drobnými háčky, které se na jemnou část skvěle přichytí. Jde vlastně o podobný princip jako u bodláku, který se Vám přichytí na oblečení, když se procházíte po louce či v lese. Díky bodlákům byl vlastně tento skvělý textilní pomocník také kdysi dávno vynalezen. Můžete jej k Vašim výtvorům připevnit buďto přišitím nebo přilepením.

Každopádně v naší široké nabídce najdete suché zipy v mnoha různých provedeních, šířkách i barvách a to jako komplet obou částí či zvlášť háčkovou či plyšovou část. Výběr je jen na Vás. Kromě barvy, šířky či provedení si také můžete samozřejmě vybrat různou délku, podle toho, kolik budete tohoto skvělého pomocníka potřebovat.

botky

Kromě suchého zipu najdete v naší rozmanité nabídce i další pomocníky pro Vaše šití a tvoření. Tak velký výběr textilní a kovové galanterie jste ještě na jednom místě jistě nenašli. Všechno pro šití Vašich originálních jedinečných modelů najdete jedině v naší nabídce.